Aşk Muskası

Aşk muskasıile hayatınızı değiştirmek tamamen sizin elinizde. Son yıllarda aşkta hezimet yaşayan insanların, sıklıkla yaptırdığı bu muska etkili bir yöntem mi? % 100 Başarılı sonuç veren ve son derece etkili bir yöntemdir. Muska yapıldıktan çok kısa bir süre sonra etkisini hayatınızda göreceksiniz.

Bu muskayı genelde, platonik aşk yaşayanlar tercih etmektedir. Bir kişiyi çok seviyorsunuz ama bunu bir türlü dile döküp duygularınızı açamıyorsunuz. Belki red edilme korkusu, belki de utanma iç güdüsüyle hep içinizde yaşatmak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Böyle durumlar da bu işi gerçekten hakkıyla yapan bir medyumla iletişime geçmelisiniz. İyi bir medyumun elinden çıkacak, bir muska içinizde yaşattığınız aşkın, karşı tarafta da yeşermesine ve güzel bir ilişkinin başlamasına imkan sağlayacaktır. Söylediğimiz gibi tek dikkat etmeniz gereken nokta, muskayı yazdıracağınız kişinin bu işte çok başarılı olmasıdır. Her medyumum diyen kişi muska yazamaz. Doğru bir medyumun elinde % 100 başarılı bir sonuç alacağınız bir işlem yaşarsınız.

www.medyumnefisehoca.com Sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Sitemizde Nefise hocamızın yaptığı Aşk Muskaları hakkında yorumları okuyunuz. Bu muskayı daha önce yaptırıp, şuanda çok mutlu bir aşka yelken açan kişilerin övgü dolu yazılarını göreceksiniz. Nefise hocamız, Kuran ilmine hakim, Havass ilmi ve Metafizik konularında uzman bir kişiliktir. Şuan Türkiye'de bu işi yapan kişiler arasında Resmi olarak yapan birkaç kişiden biridir. Tamamen izinleri bulunan ve Vergi Levhası dahi sitesinde yayınlanan bir kişidir. Medyumluk dünyasıyla ilgili olan herkes Nefise hocamızı tanır. Resmi internet sitesi üzerinden, 24 saat kendisine ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Muska, büyü gibi insan hayatını etkileyecek metotları, kesinlikle bu işin duayeni olan kişiler tarafından yapılması gerektiğini unutmamalısınız.

Bu tarz büyü ve muskalarda önemli olan kişinin içinde ki masumiyettir. İçiniz ne kadar temiz olursa ve bu muskayı, ne kadar iyi niyetle yaptırırsanız, kabul olma şansınızda o kadar yüksek olur. Mutlu birbirini seven bir çifti ayırmak, insanlara kötülük etmek veya aslında hiç sevmediğiniz birini kendinize aşık ederek süründürmek için bu tarz bir büyüye yöneliyorsanız, büyünün tutması çok zor olacaktır. Zaten böyle durumları anında hisseden medyumumuz, bu tarz kişiler için muska yazmamaktadır. Muska yazdıracak kişi, önce temiz bir hulusla, medyumumuzu aramalıdır. Hulustan emin olduktan sonra size yazacağı muska ile çok kısa sürede arzu ettiğiniz aşka kavuşabileceksiniz.

Aşk Muskasıaslında insanların içinde ki duygularını dışa vuramadıkları durumlarda en büyük yardımcılarıdır. Öyle insanlar vardır ki ölene kadar bir kişiyi sever ve bunu ona açamadığı için o aşkın acısıyla ömrünü heder eder. Böyle bir aşkı içinizde yaşayıp, sürekli acı çekmek bedene yapılabilecek en büyük zulümdür. Fakat karşı tarafa bu duyguları açmakta da kendinize güvenemiyorsunuz. O zaman işte bu muskadan destek alabilirsiniz. Muskanın etkisini kısa sürede, karşı cinsinizde ki kişide görebileceksiniz. Sizinle hiç ilgilenmeyen insanın bir anda size ilgi duyduğunu, hatta sizi kendine aşık etmek için çırpındığını görebileceksiniz. Düşünebiliyor musunuz, içten içe sevdiğiniz ve asla duygularınızı açmaya cesaret edemediğiniz kişi, şimdi sizin peşinizde koşuyor. Bu sanırım aşık olan bir insan için dünyanın en büyük mutluluğudur.

Sizlerde bu mutluluğu yaşamak ve sevdiğiniz insanı kendinize aşık etmek istiyorsanız, hemen Nefise hocamızla iletişime geçebilirsiniz. Öncelikle arayarak, konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Konu hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi hocamıza yöneltebilirsiniz. Onun cevapları ışığında da kararınızı verip, muskanızı yaptırabilirsiniz.

Aşk Muskası

Aşk Muskası Yorumlar
   Aslı Şahin - KAYSERİ
20-04-2018 - Aşk Muskası
Medyum Nefise Hocam merhaba ben Aslı buraya yazarak size teşekkür etmek istedim hocam umarım bir sakıncası yoktur siz ne mübarek insansınız beni eşime kavuşturdunuz Allah da sizi kabul eylesin . Sizi değerli arkadaşlara ısrarla tavsiye ediyorum Nefise hocam gibi hoca yok 4 kişiyle çalıştım hiç biri işimi çözemedi sizden başka Allah'a emanet olun .
   Ziya Gök - ARTVİN
18-08-2015 - Aşk Muskası
Selam Hocam. Ben Artvin''den Ziya… Mutlaka hatırlarsınız. Bundan tam 2 sene öncesi sizi aramıştım. Sevdiğim kızın benimle hiç ilgilenmediğini ve onu çok sevdiğimi anlatmıştım. Neyse olaya baştan başlıyım. Artvin merkezinde bir giyim mağazam var. Ailemin durumu gayet iyi. Yine Artvin''in iyi ailelerinden birinin kızı olan Esen''le dükkanımızda tanıştık. Sürekli olarak alışverişe gelirdi ve en güzel kıyafetleri alıp, giderdi. İnanın onu gördüğüm zaman elim ayağıma dolanıyordu. Mağazada ne varsa bedava alsa umurumda olmadı. Ona mağazayı hediye etsem yine azdı benim için. Oda benim ona olan zaafımın farkındaydı ve her geldiğinde en pahalı kıyafetleri, en ucuz fiyata alıp giderdi. Cesaretimi toplayıp da bir türlü ona içimi açamıyordum. Araya aracı koymayı da gururuma yettiremiyordum. Ya hayır derse, tüm Artvin öğrenirdi bu durumu. Bir kız arkadaşım, Ziya niye sen ona açılıyorsun, onu kendi ayağına getir dedi. Güldüm o nasıl olacak çok bilmiş dedim. Nasıl olacak dedi, büyüyle. Tövbe dedim ne büyüsü? Ben hayatımda büyü nedir bilmem. Birde büyülerin hep kötülük için yapıldığına inandırılmışız. Aşk, sevgi için büyü olur mu dedim. Olur tabi dedi ve Nefise hocadan bahsetti. Hatta oda eşiyle Nefise hoca aracılığıyla tanışmış ve evlenmiş. Olur mu, olmaz mı derken elimde telefon, bir baktım hocayı arıyorum. Her şeyi anlattım. Hocam ben bu kız için ölüyorum, başkasına varırsa ya da bana hayır derse yaşayamam dedim. Hocam çok sakin bir şekilde beni dinledi ve o kızı ayağına getirmek mi istiyorsun dedi? Evet dedim. Tamam o benim işim dedi. Sen sadece dediklerimi yap ve beklemeye başla, ben bu esnada çalışmalarıma başlayacağım dedi. Sabırla beklemeye çekildim. Aradan 1 hafta geçti, 2 günde bir gelen kız gelmedi. Kafayı yemek üzereyim, tamam diyorum büyü ters tepti ve kızı tamamen kaybettik. Tam 1 hafta üzerine bir öğlen saatinde çıktı geldi. Çok nazlı bir şekilde 1 haftadır hasta yatıyorum, insan bir aramaz mı Ziya dedi. Ne diyeceğimi şaşırdım. Kekelemeye başladım. Zor zahmet geçmiş olsun diyebildim. Öğlen oldu hadi çıkalım bir şeyler yiyelim dedi  Allah''ım kız bana çıkma teklif ediyordu. Tabi hemen arabaya attığım gibi Artvin''in en güzel yemek salonuna götürdüm. Çok samimi, içten ve sevecen davranıyordu. Yemekte kendimi tutamadım ve ya ben hep bunu istedim ama bir türlü açılıp da davet edemedim dedim. Bende senden hep teklif bekledim ama senden gelmeyince ben yemeğe davet etmek zorunda kaldım dedi. Artık sen sık sık davet edersin dedi. O günden sonrada çıkmaya başladık. Hocam şimdi o güzel, nazlı kızla evliyim ve 1 aya kadarda bir kızımız olacak. Bunların hepsi sizin sayenizde  Artvin''den selamlar ve sevgiler….
   Zeynep Parlak - BİLECİK
15-06-2016 - Aşk Muskası
Nefise hocamla tanıştığım günler hayatımın en zor günlerini yaşadığım devrelerdi. Kendimden yaşça oldukça büyük, halamın oğluna aşıktım. Hiç kimse bilmiyordu ama seneler önce bir yaz tatilinde aramızda bir yakınlaşma olmuştu. Alkolün etkisiylenmiydi, yoksa oda bana o zamanlar ilgi mi duyuyordu bilmiyorum. Tek bildiğim çocukluğumdan bu yana ben ona hep aşıktım. O gece de tatil için Avşa da ki yazlığımızdaydık. Herkes uyuduktan sonra ben havuza giriyordum. Bir baktım oda geldi. Biraz sarhoştu. Birlikte yüzmeye başladık. Sonra bir anda nasıl olduğunu anlayamadığım şekilde bana sarıldı ve bir yakınlık yaşadık. Tabi çok uzamadan kestik ama benim gibi ona deli gibi aşık olan biri bu anı hiçbir zaman unutamazdı. Öylede oldu. Seneler geçti. Ben hep o anın hayaliyle yaşar oldum. O günden sonra ne bana yaklaştı, nede o gecenin konusu oldu. Yemekten içmekten kesildim. Gün ve gün erir hale geldim. O benim farkımda bile değil ama biz her ile toplantısında karşılaşıyoruz ve ben ona abi demek zorun kalıyordum  İnanın intihar etmek istiyordum. Bir gün Nefise hoca diye biri var, her sorunu çözüyormuş diye annemlerin konuşmasına kulak misafiri oldum. Hemen internete girdim ve araştırdım, kimdir, necidir bu hoca diye. Hakkında yazılanlardan öyle çok etkilendim ki hemen aradım ve iletişime geçtim. Hocama yaşadıklarımızı ve artık yüzüme bile bakmadığını söyledim. Sana sırıl sıklam aşık olmasını istiyor musun dedi? Tabi ki istiyorum hocam dedim. Bak dedi bunun dönüşü olmaz, iyi düşün sonra sıkıldım, bizi ayır diye bana telefon açma dedi. Hayır asla dedim. Onun için ben ölmeye hazırım dedim. O zaman birkaç gün bekle ve söylediklerimi harfiyen uygula dedi. Hocaaaam sayesinde birkaç gün sonra hayatımın akışı değişti. Yine bir aile toplantısında karşılaştık, ikimiz kendi aramızda sohbet etmeye başladık. Ona abi diye hitap ettim. Koca kız oldun artık bana abi deme dedi  İsmiyle hitap etmemi istedi. Sonrada yarın buluşalım mı seninle konuşacaklarım var dedi. Kalbim yerinden çıkmak üzereydi. Tabi olur dedim. Buluştuk ve bana geçmişte yaşanan o geceyi hiç unutamadığını ama bir türlü açılıp, bunu söyleyemediğini, utandığı içinde hep kaçtığını dile getirdi. Dünyalar benim olmuştu. O günden bu yana sevgiliyiz. Henüz aileler bilmiyorlar ama yakında onlarda öğrenirler. Bu mutluluğu yaşamamda destekçim olduğunuz için size minettarım Nefise Hocam 
   Hatice Çakır - KÜTAHYA
11-01-2015 - Aşk Muskası
Bugün yaşadığım mutluluğun tarifi yok. Geçmişte yaşadığım sıkıntıları bugün sadece bir hayal olarak hatırlıyorum. Nefise hocam, bir gece sizi hıçkıra hıçkıra ağlayarak aramıştım. Hatırlar mısınız bilmiyorum  Kızım ağlamayı bırak da bana derdini anlat demiştiniz. Çocukluktan bu yana deli gibi birini sevdiğimi ama bir türlü dikkatini çekmeyi başaramadığımı anlatmıştım. Sizde deli kız, her şeyin bir çaresi vardır. Sadece azcık sabırlı ol ve bana güven demiştiniz. Onca yıl yüzüme bakmayan, bana yok gibi davranan Ömer benim farkıma mı varacaktı? İnanamıyordum ama içimde ki umutla da ya olursa diyordum. Nefise hocam ne dediyse uyguladım. Mahallenin en yakışıklı, havalı delikanlısı benim farkıma varsın diye beklemeye başladım. Ve bu gerçekleşti. İnanamıyorum. Hala bir rüyanın içinde gibiyim. Herkesin peşinde koştuğu Ömer, benden çok hoşlandığını ve arkadaş olmak istediğini söyledi. Birkaç aydır Ömer ile birlikteyiz ve ciddi bir yöne doğru ilerliyoruz. Yakında evlilik kararı alırsak, onu da buradan yazacağım. Aşkımızın Mimari olan Nefise Hocam her şey için çok teşekkürler
   Ayşe Altın - KIRIKKALE
13-05-2018 - Aşk Muskası
Nereye gideceğimi, kime başvuracağımı şaşırmış durumdayım. 6 Yıldır nişanlı olduğum kişi, bir anda benden soğudu. Gecesi, gündüzü ben olduğum adam, şimdi evlilikten kaçıyor. Aileler, çevremiz herkes ne zaman evleneceğimizi soruyor. Ona ne zaman evlilik konusunu açsam, acelen ne? Evlenince başın göğe mi erecek gibi saçma sapan bahaneler sunuyor. Biliyorum, gönlü benden geçti veya büyü ile geçirildi. Aldattığına eminim ama kiminle bunu yapıyor, aklını kim bulandırdı onu bilmiyorum. Nefise hocam, sizin Türkiye''nin en iyi medyumu olduğunuzu biliyorum. Daha önce bir yakınım sizden yardım aldı ve şuan çok mutlu bir yuvaya sahip. Bende sizden yardım almak istiyorum. Aramıza giren bu kara büyünün ne olduğunu sizden başkası çözemez. Lütfen bana yardımcı olun ve nişanlım yeniden bana dönsün. Yoksa her şeyimi kaybedeceğim. Aileme durumu anlatamıyorum. Büyük bir çıkmazdayım. Bana sizden başkası yardımcı olamaz
   Merve Çetin - SİVAS
23-09-2016 - Aşk Muskası
İnsanlar nasıl bu kadar kötü kalpli olabiliyor aklım almıyor. Yaşadıklarımdan sonra resmen isyanları yaşıyorum. Seven iki insanı ayırmak, onları birbirine düşman etmek ne büyük bir zulümdür. Zalimliğin en büyüğü ve cehennemlik bir günah... Ben aslen Urfalıyım. Bizde kızlar çok fazla aile dışına evlendirilmez. Aşiret kızıyım ve arazi bölünmesin diye hep akraba evlilikleri yapılır. Fakat benim babam aydın görüşlü bir insandı. Çocuklarım kimi severse onunla evlendiririm derdi. Liseyi bitirdiğim sene, artık yavaştan görücüler gelmeye başladı. Gönlüm hiç birine ilgi duymuyordu. Sonra mahallemize çok yakışıklı bir üst teğmen taşındı. Yabancıydı ama kalbim görür görmez onu sevmiş ve ısınmıştı. Bir arkadaş toplantısında tanışma fırsatımız oldu ve karşılıklı olarak birbirimize ilgi duyduğumuzu hissettirdik. Arkadaşlığımızda böylece başladı. Bu esna da sürekli olarak, amcamlar beni oğullarına istiyorlar ama biz kabul etmiyorduk. Babama ölürümde onu almam diyordum. Kuzenimi hiç sevmiyor ve beğenmiyordum. Birkaç ay sonra sevdiğim çocuğun ailesi geldi ve beni ailemden istedi. Dünyanın en mutlu insanıydım, çok yakışıklı bir askerle nişanlanmıştım. Bütün mahallenin kızları bana kıskanarak bakıyordu. Amcamlar küstüler benimle konuşmaz oldular. Bir gün yengem çıktı bize geldi. Böyle küslük olmaz akrabayız, nişanınız hayırlı olsun dedi, yemek yedi geç saatte kalktı ve gitti. O gece rüyamda hiç sevmediğim kuzenimi gördüm. O nefret ettiğim adam, bir anda sanki dünyamın merkezi oldu. Çok sevdiğim nişanlımı da görmek istemiyordum. Bu durumu içimde yaşamaya çalıştım ama olmuyordu. Nişanlım eve geldiği anda, sanki eve domuz gelmiş gibi görüyordum. Aklımda sadece kuzenim vardı. Bir gün ağlayarak, anneme anne ben artık saklayamıyorum. Çok büyük hata yapmışım, ben nişanlımı değil amcamın oğlunu seviyorum dedim. Annem ağzımın üzerine bir tokat çarptı, yere nasıl serildiğimi hatırlamıyorum. Beni odama kilitledi. Kesinlikle odandan çıkmayacaksın, nişanlınla ve başka biriyle de görüşmeyeceksin dedi. Annem durumu hemen çözmüş. Çok akıllı kadındır annem. Yengemin geldiği gün, ısrarla bana bir şeyler yedirdiğini ve büyü yaptıklarını tahmin etmiş. Hemen Nefise hocama ulaşmış. Büyüyü bozmuşlar. O büyü bozulmasaydı, sevdiğim adamı kaybedecektim ve ömrüm boyunca istemediğim bir adamla ömür geçirecektim. Allahtan nişanlıma açılmadan annem mani oldu ve Nefise hocama ulaştı. Yoksa karanlık bir girdapta ömrüm yok olup gidecekti. Bu yazıyı okuyanlara sesleniyorum. Lütfen kötülük için, insanları ayırmak için büyü yaptırmayın. Sevgi ve güzellikler için yaptırın…
   Duygu Gözcü - İSTANBUL
28-10-2015 - Aşk Muskası
Nefise hocam, mutluluk mimarım! Hayatımın değişmesinde ki yegane kişi. Hocam beni mutlaka hatırlayacaksınız, sizi günde 5 defa rahatsız eden İstanbullu aşık deli kız  Sevgilimle 2 yıl inişli çıkışlı bir aşk yaşadık. Ne yalan söyleyeyim, ilişkimiz süresince benim gözümde çokta bulunmaz biri değildi. Ne evlilik planım vardı, nede onunla bir gelecek. Fakat ne zaman ki o beni terk etti. Allah''ım dünya başıma yıkıldı. Meğer ben onunla nefes alıp, onunla yaşıyor muşum. Onun başka biriyle olması fikri bile beni delirtiyordu. Oysa o sadece benim ilgisizliğimden şikayetçi olduğu için benden ayrılmıştı. Bir dönse onu ilgi manyağı yapacaktım ama o kafasında beni tamamen bitirmişti. Gururumdan gidip beni affet de diyemiyordum. İçim içimi kemiriyordu. En son çare sevgilimi geri döndürmek için Nefise hocamıza ulaştım. Hocamı öyle çok aradım bunalttım ki, bir daha ararsan senden tamamen soğuturum dedi  Ah Hocam ah çok kahrımı çektiniz. Hakkınızı helal edin. Neyse… Hoca, kızım ha diyince büyü etkisini göstermez. 1 - 2 hafta beklemen lazım dedi. O 2 hafta geçer mi? Geçmiyor, inanın. Ama öyle çok Nefise hocaya inanıyordum ki biliyordum 2 haftanın sonunda sevdiğim erkek bana geri dönecekti. Gerçekten de hocamın söylediği gibi oldu. Bir bahaneyle beni aradı. Bende birkaç bir şeyin kalmış, gel onları vereyim dedi. Bir an öyle korktum ki ben geri dönsün derken, o bana gel eşyalarını veriyim diyor. Yine de moralimi bozmadım. Vardır bunda da bir hayır dedim ve gittim. Eve girer, girmez her tarafın gül bahçesine döndüğünü gördüm. Evi çiçeklerle süslemiş ve güllerin üzerlerine benim ismimin yazılı olduğu kalpler koymuş. Normalde olsa naz yapardım ama onu kaybetme korkusu öyle bir içimi acıtmıştı ki, hemen yelkenlerimi indirdim. Bende seni çok seviyorum ve çok özledim dedim. Yeniden ilişkimize kaldığımız yerden başladık. Eskisinden çok daha büyük bir aşkla birbirimize bağlandık. Hepsi sizin sayenizde Sayın Hocam 
   Sevim Doğuş - EDİRNE
10-08-2017 - Aşk Muskası
Nefise hocam, söze nerden başlayacağımı bilemiyorum. En çıkmaza girdiğim, hayatımın karardığı günlerde sizi aradım. Ararken inanın ki içimde aslında hiçbir umut yoktu. Arkadaşlarımın baskı sonucunda hocamı aradım. Önce biraz konuştuktan sonra, yaşadığım sıkıntıyı kendisine anlattım. Çocukluktan bu yana sevdiğim, aşık olduğum biri vardı. Ama ne yaparsam yapıyım, dikkatini çekemiyordum ve hep bana kardeşi gözüyle bakıyordu. İçimi arkadaşlarımdan başka kimseye açamıyordum. Onlar beni Nefise hocamıza yönlendirdi. Durumumu ve onsuz yaşayamayacağımı anlattım. Onunda kalbi boş mu diye sordu? Evet boş. Kimseyle alakası yok dedim. O zaman size Aşk Muskası yaparım dedi. Kalbinde biri olsaydı, bu günah olurdu ve yapmazdım dedi. Yaptığı aşk muskasından sonra, sevdiğim erkeğin bana olan ilgisi bir anda değişti. Tam bir hafta sonra, beni dışarı çıkartmak istedi. Birkaç kez dışarı çıktıktan sonra, benden çok hoşlandığını ve ciddi düşündüğünü söyledi. Yakında düğünümüz var. Gözü benden başka hiç kimseyi görmüyor. Aşkımızın mimarı olan Nefise hocam, sizi mutlaka düğünüme bekliyorum. Allah sizden razı olsun…
Medyum Nefise Hoca
E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018