Bağlama Büyüsü

Dünya duaların üzerine kurulmuş, sözü tamamen gerçekleri yansıtan bir cümledir. Duasız hiçbir şey olmayacağı gibi çoğu hastalığın şifası da duadır. İnsan ruhunda en büyük yaralar açan, insanı divane yapan aşk da aslında, bir akıl tutulması olarak kabul edilirse, bir hastalık şeklidir… Aşık olan insan, dünyayı tamamen duygularıyla yaşar. Aklını ve mantığını kaybeder. Hele ki bir de aşık olduğunuz insan, size hak ettiğiniz değeri ve karşılığı vermiyorsa, o zaman düşünce yetinizi tamamen kaybedersiniz. Bunun tek bir çözümü vardır; iyi bir medyumdan destek alarak, aşık olduğunuz kişiye Bağlama büyüsü yaptırmaktır.

Bu büyünün en güzel yanı, büyü yapılan kişinin kesinlikle gözünün sizden başkasını görmemesidir. Yani o kişinin nefsi bir tek size uyanır ve sizin dışınızda ki hiçbir kişiye ilgi duymaz. Ülkemizde bu büyüden yaptığını iddia ederek, insanları kandıran pek çok medyum görünümlü insan bulunmaktadır. Fakat bu büyünün yapılması hiçte sanıldığı kadar kolay değildir. Böyle etkili bir büyü yaptırmak için mutlaka bu işin piri olan kişilerle iletişime geçmelisiniz. www. medyumnefisehoca.com Sitemize gelerek, burada bilgilerini sizlerle paylaşan Nefise hocamızla tanışabilirsiniz. Online telefon hattımızdan 24 saat hocamıza ulaşabilirsiniz. Havass ilmi sahibi olan hocamız, tamamen bu ilim ışığında sizlere yardımcı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bu büyüyü en çok geçmişte bir ilişki yaşamış ve bugün kopma noktasına gelmiş olan kişilere tavsiye ediyoruz. Sevgiliniz, nişanlınız, sözlünüz veya evli olduğunuz kişi, bir anda sizden uzaklaşıyor ve eskisi gibi ilgi göstermemeye başlıyor. Gözü sürekli olarak dışarıda… Hatta ayrılma noktasına kadar geldiniz, işte böyle durumlarda sizin çözümünüz bu büyüdür. Peki Bağlama büyüsü ne kadar etkilidir? Her zaman altını çizerek söylediğimiz bir konu var. Havass ilmini bilmeyen, Metafizikten anlamayan bir kişi medyum olamaz. Bunları bilmeden medyumluk yapan bir kişinin büyüsü tabi ki etkili olmayacaktır. Ama biz şunu iddia ediyoruz ki, büyü en etkili tılsımdır. Doğru kişilerin elinde de yüzde yüz etkiye sahiptir. Nefise hocamız, bugüne kadar sayısız parçalanmış ailenin yeniden birleşmesi noktasında bu büyüyü uygulamıştır ve yüzde yüz başarı elde etmiştir. Sitemize girip, bu büyüden yaptırıp sonucundan yeniden mutlu huzurlu bir ilişkiye veya evliliğe kavuşan kişilerin yazdıkları yorumları okuyabilirsiniz. Bu insanlarda bir zamanlar sizin kaderinizi yaşıyorlardır. Sevdikleri insanlardan tamamen kopma noktasına gelmişlerdir. Ama bugün hepsi çok mutlu ve ömür boyunca onlara bağlı olacak bir hayat arkadaşına sahipler.

Bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?

Bu büyü sizin ve hayatınızda bulunan kişinin isim bilgileriyle yapılır. Aynı zaman da her iki kişinin de anne isimleri medyuma verilir. Eğer hayatınızda ki kişinin annesinin ismini bilmiyorsanız, o zaman Havva annemizin ismi kullanılarak yine bu büyü yapılabilir. Fakat en doğrusu hayatınızda ki kişinin de annesinin ismini vermenizdir. Sonra medyumumuz Havass ilminden yararlanarak, bu büyüyü sizin adınıza yapacaktır. Siz sadece isimleri vereceksiniz. Ondan sonra da beklemeye geçeceksiniz. Bu büyünün etkisi en fazla 3 ile 7 gün içinde kendisini gösterir. Bazı kişilerde 3 günde, bazı zor karakterlerde de 7 güne kadar etki eder.

Size düşman gibi davranan, adınızı dahi anmak istemeyen bir kişinin, bir anda size nasıl yöneldiğini, gözünün sizden başkasını görmediğini göreceksiniz. Hatta eski mutlu günlerinizde bile bu kadar anlayışlı olmayan, sizi incitmekten itina eden, bambaşka sevgi dolu bir hayat arkadaşına kavuşacaksınız. Bu konuda daha derinlemesine bilgi almak için online telefon numaramızdan Nefise hocamıza ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Yorumlar
   Beyza Kuşçu - YALOVA
14-09-2017 - Bağlama Büyüsü
Yaşadıklarımı buraya yazmaya kalksam, eminim satırlara sığmaz. Çok mutlu 10 yıllık bir evlilik, 2 çocuktan sonra benden bir anda nefret eden bir eşe ve parçalanma noktasına gelen bir evliliğe sahip oldum. Neden bunları yaşadık, eşime bir anda ne oldu, olayların başında algılayamadım. Hatta defalarca kendimi suçladım, acaba ben mi bir yerlerde hata yapıyordum. Eve her gün gülümseyerek gelen, bana karşı son derece kibar olan eşim tamamen kaybolmuştu ve yerine tanımadığım bir adam gelmişti. Çocuklara karşıda son derece kaba davranıyordu. Ne zaman ki boşanma kağıtları elime geçti, aklım başıma geldi. Eşim benden ve çocuklardan vazgeçiyorsa, bu işin içinde kesinlikle başka bir şey vardı. Kıyafetlerinden kadın parfümü kokusu alıyordum ve sürekli biriyle mesajlaşıp evden çekip gidiyordu. Sabahlara kadarda eve gelmiyordu. Nefise hocamı bu durumdayken buldum. Bana uyguladığı şiddetten bahsetmiyorum bile… Hocama her şeyi anlattım ve hocam durumumuzu incelemeye başladı. Eşime bir kadın tarafından bağlama büyüsü yapıldığını ve hemen bozulmazsa, eşimi tamamen kaybedeceğimi söyledi. Zaten kaybetme noktasına çoktan gelmiştim. Hocamın bana söylediklerini harfiyen uyguladım ve bağama büyüsünü çözdük. Büyü çözülür çözülmez, bir insan değişir mi? İster inanın ister inanmayın eşim değişti. Yaptığı her şeyden pişmanlık duydu. Defalarca benden ve çocuklarından özürler diledi. Evine yuvasına geri döndü. Halen daha geçmişte yaşadıklarının, utancı ve ezikliği içinde… Çok şükür benim yuvam kurtuldu. Darısı tüm sıkıntı yaşayanların başına olsun inşallah…
   Sıla Cura - ANTALYA
19-01-2015 - Bağlama Büyüsü
Bir insanın eşinin kendisini aldattığını bildiği halde ondan vazgeçememesi ne kötü bir durumdur. İşte o acıyı ben senelerce yaşadım. Çocuklarım bana öfke kustular. Terk et şu adamı. Biz bu adamı baba olarak kabul etmiyoruz, sen nasıl eşin olarak odana alıyorsun dediler. Oysa kimse şunu anlamıyordu, o benim ilk erkeğimdi, gözümü onda açmıştım ve ondan vazgeçemiyordum. Şiddette uyguladı, kapıya da attı, parasızda bıraktı, her gece içip içip gelip evimi kırıp döktüğü günlerim oldu. Ama ayılınca yaptığı her şeyden pişman oluyordu ve benden ağlayarak özürler diliyordu. O an savunmasız bir çocuk gibi oluyordu. Bir gün bana yalvarıyorum beni alkol ve kötü alışkanlıklarımdan kurtar. Yoksa ölmek istiyorum diyordu. Kötü alışkanlık dediği, alkolün yanında birlikte olduğu kadınlardı. Açık açık söyleyemese de ben biliyordum. Böyle bir çıkmazdayken, Nefise hocaya ulaştım. Yaşadıklarımı anlattım. Eşim resmen alkolikti. Umudum yoktu ama bir şansımı denemek istedim. Hocam nasıl bir büyü yaptıysa, alkolü bıraktı ve eşim evine geri döndü. Olaylar öyle hızlı gelişti ki ben bile olanlara inanamadım. Tam her şey yoluna girdi derken, senelerce parasını yiyen kadın, ne yaptı ne ettiyse, eşimi tekrardan dışarıya çekti. Alkol almıyordu ama her gece o kadının evine gidiyordu. Eşimi kendine bağlama büyüsüyle bağlamış, eşimin parasını yiyordu. Çoluk çocuğunun rıskını o kadına ve kadının ailesine yediriyordu. Tekrardan Nefise hocama ulaştım. Hocam eşim alkolü bıraktı ama bir kadın musallat oldu bırakmıyor dedim. Hocam tekrardan eşimin ve bizim durumumuzu incelemeye aldı. Eşime bağlama büyüsü yapıldığını çok tehlikeli olduğunu söyledi. Büyüyü bozmak için bana yol gösterdi. Söylediklerini uyguladım. Kendide dualarıyla destekçim oldu. Eşim o kadınla olan münasebetini de bitirdi. Tamamen bizlere evine, yuvasına döndü. Tek bir pişmanlığım var. Neden daha önce Nefise hocama ulaşmamışım. Eşim defalarca bana yardımcı olacak bir yol bul dediğinde, keşke hocamı bulmuş olsaydım. En azından bu çileyi senelerce ne ben nede çocuklarımız çekmezdik. Bugünümüze şükürler olsun.
   Buse Çam - ANTALYA
15-07-2017 - Bağlama Büyüsü
Sevgili Hocam, hatırlar mısınız bilmiyorum. Sene 2016 yılı, sizi Alanya''dan aramıştım. Sizi aradığım zaman evliliğim yıkılmak üzereydi ve tüm öz güveni yıkılmış bir kadındım. Bu Rus uyruklu kadınları Allah kahretsin diye söze başlamıştım  Neyse olayı anlatıyım. Ben Isparta''nın bir köyünden, Alanya''ya gelin olarak geldim. Eşim yörük, buranın yerlisi. Okumuş, turizm sektöründe iş yeri açmış, maddi durumları gayet iyi bir ailenin oğlu. Ne yalan söyleyeyim, ben lise mezunuyum, o üniversite mezunu. Ben köyde büyüdüm, o Antalya''nın göbeğinde büyümüş. Aramızda uçurumlar olmasına rağmen, bir düğünde beni görmüş ve çok beğenmiş. Görücü usulüyle istediler. Ailem ailesini araştırdı ve hayatın kurtulur kızım evlen dediler. Her şey bir anda oldu ve bitti. Sorgulamadan kendimi evliliğin içinde buldum. Tabi köyden gelmiş bir kız olarak, çoğu görgü kurallarını bilmiyordum. İlk zamanlar bunlar eşime batmıyordu. Güzelliğim ona yetiyordu. Ama zaman ilerledikçe her şeyim batmaya başladı. Kendimi geliştirmek için her şeyi yapıyordum ama bir türlü yaranamıyordum. Geceleri barlara takılmaya başladı. Beni de götürsene dediğim zaman, sen köylü kızısın oralarda ne yapacağını bilmezsin diyordu. Üstü başı, leş gibi bayan parfümü kokarak eve geliyordu. Biliyorum orada ki Rus kızlarla sabahlıyordu. Bir kızı sevdi aşık oldu dersem yalan söylemiş olurum ama her gece başka başka kızlarla gönül eğlendiriyordu. Bu kızlarda hep Rus uyruklu kızlar oluyordu. Telefonunda kaç kere sarmaş dolaş değişik Rus kızlarıyla olan fotolarını gördüm. Korkudan resimleri gördüğümü dahi söyleyemiyordum. Çünkü beğenmiyorsan, çek git diyebilirdi. Aklıma iyi bir medyum bulup, eşimi evine ve bana bağlama büyüsü yaptırmak geldi. Nefise hocayı tavsiye ettiler. Aradım yaşadıklarımı anlattım. Böyle devam ederse, Ruslar evliliğimin sonu olacak dedim. Hocam benden birkaç gün müsaade istedi ve bana yapmam gerekenleri, okumam gereken duaları söyledi. Hocamın dediklerini uyguladım ve hocamın da uyguladığı büyünün sonucunda, eşim yüz doksan derece döndü. Artık gözü benden başkasını görmez oldu. İlk görüp aşık olduğu zaman gibi tutku ile bana bağlandı. Bazen televizyonda Rus kızlar çıkıyor, ben hemen ne güzel kızlar diyorum. Onların neresi güzel, sen onlardan daha güzelsin diyor ve dönüp bakmıyor bile. Bağlama büyünüz sayesinde eşim evine döndü. Yuvam kurtuldu. Çok mutluyum Hocam.
   Asiye Bolat - TEKİRDAĞ
24-06-2016 - Bağlama Büyüsü
Arkadaşlar bundan birkaç ay öncesine kadar bana biri büyü, vefk falan deseydi, o kişinin aklından zoru olduğuna inanırdım. Hayatım boyunca bu tarz şeylere inanmadım ve hayatımda da ihtiyaç duymadım. 26 Yaşında genç bir bayan olarak, artık bu tarz şeylerin varlığına da inanıyorum, hayatımda da ihtiyaç duyarsam baş vururumda diyorum. Çünkü hiç ummadığım bir zaman da yaşadığım bir olay beni Nefise hocayla tanıştırdı ve onun ilmiyle tanışma şerefine erdim. Çok sevdiğim bir erkek var hayatımda. Oda beni çok seviyor ama bir türlü onu evliliğe ikna edemiyordum. Evlilik korkusu yüzünden ayrılma noktasına geliyorduk ama benden de vazgeçemiyordu. Bu şekilde yaşadığımız, sürekli kopma tehlikesi içinde olan bir ilişkim vardı. Bir gün internette sörf yaparken, kendimi büyülerle alakalı bir sayfada buldum. Burada Nefise hocadan bahsediyorlardı ve onun ilmi sayesinde yaşadıkları mutluluğu yazıyorlardı. Hiç inanmasam da içimden bir ses araştırmam gerektiğini söyledi. Onun resmi sayfasını buldum ve Watshaap üzerinden iletişime geçtim. Durumumu anlattım. Sen bu çocukla evlenmek mi istiyorsun dedi? Evet hocam artık mutlu bir yuvaya sahip olmak istiyorum dedim. Bana birkaç bir şey söyledi ve azcık zaman tanımamı istedi. Ben sizin sorununuz üzerinde çalışmaya başlıyorum dedi. Birkaç gün sonra bana dönüş yapan Nefise Hoca, tamamdır kızım dedi. Yakında sevdiğin çocuktan evlilik teklifi alacaksın dedi. İnanın tam 1 hafta üzerine, o kadar çok evlenmekten korkan sevgilim bana evlenme teklif etti. Rüyadayım sandım. İlkin dondum kaldım. Cevap veremedim. Beni ikna etmek için çırpınmaya başladı sevgilim. İçimden bir ses o sana çok çektirdi sende ona çektir kabul etme diyordu. Ama kıyamadım. Hemen teklifini kabul ettim. Şimdi nişanlıyız. İnşallah yakında da düğünümüz olacak. Bağlama Vefki sayesinde ben mutluğuma kavuştum. Darısı tüm bekarların başına.
   Göksel - KONYA
18-11-2019 - Bağlama Büyüsü
Nefise hocam Allah sizden bin kere razı olsun syanezide ve en sonunda hayallerime kavuştum hocam.. Yaşadıklarım inanılır gibi değil, Nefise hocam benden nefret eden, yüzüme dahi bakmayan eşimi eve döndürdü, daha 3 gün önce bana ettiği lafları duysanız hadi canım der nasıl olur böyle birşey şaşıp kalırsınız. Biraz da olsa şüphe ile yaklaşmıştım ama hocam size son derece minnettarım… İyiki varsınız, iyi ki sizi bulmuşum. İsteyen herkes için söylüyorum bağlama büyüsü deyince Nefise hocama danışmadan işlem yaptırmayın derim.
   Serpil KATIRCI - BURSA
18-11-2019 - Bağlama Büyüsü
Nefise hocam ile eşim için yaptığımız bağlama büyüsünde bugün 26. gündeyiz. Artık işlemin bitmesine az kaldı ama bana sorarsanız işlem bitti. Çünkü eşimle 4 gündür birlikteyiz ve aramızdaki diyalog hiç olmadığı kadar iyi. Eve döndü. Gerçek inanamıyorum tüm bu olanlara… Hocam siz ne kadar yüce bir kişisiniz. Gerçekten de anlaşılır gibi değil yaşadıklarım. Buradan bağlama büyüsü konusunda destek arayan ve yardım bulamamış herkese Nefise hocamı şiddetle tavsiye ederim. Kendisi son derece ilgili ve işinde uzman bir insandır. Ayrıca profesyonel olarak sizleri işlem sırasında öylesine yardımcı oluyor ki… Bu ortamda paracı insanların elinden kurtulun… Nefise hoca ile çalışın Sağ olun var olun hocam en kısa zamanda elinizi öpmeye geleceğim…
Medyum Nefise Hoca
E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim