Evlilik Büyüsü

Her genç kızın hayalidir, mutlu bir yuva kurmak ve evinin kadını olmak… Fakat ülkemiz baz alındığı zaman, çoğu genç kızımızın evlilik noktasına kadar uzanan ilişkilerinin, sonunda hüsrana uğradığını görebilmekteyiz. Bazen kızımızın nasibinin bağlı olması, bazen dışarıdan gelen negatif etkiler yüzünden, genç kızlarımız bu emmelerine ulaşamamaktadır. Halk arasında evde kalmak olarak nitelendirilen, evlilik yapamama durumunun tek bir çözümü vardır oda Evlilik Büyüsü metodudur.

İlişkinizde bir türlü işler yolunda gitmiyorsa ve tam evlilik aşamasına geldiğiniz süreçte, bazı maniler ortaya çıkıyorsa, mutlaka ki evrenden size gelen bir negatif etki var demektir. Bu negatif etkinin önüne geçip, her şeyi pozitife çevirmek yine sizin elinizde olan bir olgudur. Bu noktada bizim size tavsiyemiz, bu konuda tecrübelerine güvenebileceğiniz, alanında en iyi olan Nefise hocamızla irtibata geçmeniz olacaktır. www. medyumnefisehoca.com Hocamızın resmi iletişim sitesidir. Siteye girdiğiniz zaman, resmi vergi levhasından tutunda, hocamıza dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Havass ilmini çok iyi şekilde öğrenmiş ve sorunların çözülmesinde bu ilimden faydalanan hocamızla, sitemizde bulunan iletişim numarasıyla bağlantı kurabilirsiniz. Hocamıza hiç çekinmeden merak ettiğiniz tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. İslami bilgi ışığında, sizin evlilik yolunda attığınız adımların neden başarılı olamadığını açıklayacak ve çözümlenmesi için gerekli yolları size anlatacaktır. Bir genç kızın evlilik yolunda mutsuzlukla karşılaşması ömrü boyunca kaderini etkileyecek ve onu mutsuzluğa itecek önemli bir problemdir. Kaderinizi değiştirmek ve güzel bir evliliğe adım atmak, sadece bir telefon kadar uzağınızda olan Nefise hocanın ellerinde olduğunu unutmayınız…

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü diye nitelendirdiğimiz aslında bir tılsımdır. Halk arasında nuska olarak da söylenen bu tılsım, tamamen Kuran ve dualarla yapılmış, özel bir yazının size teslim edilmesiyle başlayacaktır. Duaların gücünü hiç kimse inkar edemez. Dualar üzerine kurulu olan bir evrende, her sorunun çözümü de dualardan geçer. Fakat bu nuskayı herkes yazamaz. Bu nuskayı yazacak olan kişinin, mutlaka Kurana hakim, Havass ilmi üzerine özel bir eğitim almış olması gerekmektedir. Aksi durumlarda, nuskadan hiçbir fayda elde edemezsiniz.

Bu tarz bağlayıcı büyülerde, kişinin niyeti ve kalbinin temizliği de çok önemlidir. Tılsımı hazırlamadan önce hocamız, sizin içinizde ki niyetin ne kadar saf ve temiz olduğunu, Havass ilminden destek alarak ölçecektir. Eğer gerçek anlamda sizin samimiyetinize ve iyi niyetinize emin olursa, bu konuda size yardımcı olacaktır. Hocamızın bugüne kadar yaptığı Evlilik büyülerinden başarısızlığa uğrayan hiç kimse olmamıştır. Mutluluğa sizde çok yakınsınız. Sadece bir adım atarak, kısa sürede en çok hayalini kurduğunuz evlilik sürecine adım atabilirsiniz.

Evlilik büyüsüve benzeri büyüler hakkında halk arasında dolaşan hurafeler de vardır. Büyü yapılan kişinin zarar göreceğine dair. Kesinlikle bu tarz savsata söylemlere prim vermeyin. Nuska ya tutar, ya da tutmaz. Tutmaması halinde hiçbir kaybınız olmaz. Ama tutması halinde sonsuz bir mutluluk sizi bekliyor olacaktır. Başta da söylediğimiz gibi tılsımın tutmasında ki en önemli faktör, sizin kalbinizin temizliği olacaktır. Siz mutlu bir yuvayı yıkıp, o yuvanın üzerine yeni bir yuva kurmak için böyle bir yola başvuruyorsanız, tabi ki sizin tılsımınız kabul görmeyecektir. Zaten böyle bir durumu da nuska yapılmadan önce hocamız hisseder ve kesinlikle size bu konuda yardımcı olmaz. Ama bunun tam tersi olarak tamamen tüm iyi niyetinizle mutlu bir yuva kurmak amacıyla, hocamıza ulaşıp büyü yaptırmak istiyorsanız, yapılacak olan nuska sizi kısa bir sürede güzel bir evliliğe taşıyacaktır.


Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü Yorumlar
   Simge Durmuş - ORDU
27-03-2016 - Evlilik Büyüsü
40 Yaşına kadar bir bayanın evlenememesi hele ki Türk toplumunda ne kadar zordur tahmin bile edemezsiniz. 40 Yaşıma geldim ve herkesin bu kız artık evde kaldı gözüyle baktığı, açmadan solan bir gül dalına dönmüştüm. Bende yuva kurmak ve anne olmak istiyordum. Ama bir türlü istediğim kısmetler karşıma çıkmıyordu. Karşıma çıkanlar ya çok yaşlı ya da ya da maddi olarak benden faydalanmak isteyen kişilerdi. Kişinin kendine denk birini bulamamasından daha kötü bir şey olamaz. Evde de doğal olarak huzurum hiç yoktu. En küçük tartışma da annem evlenmedin, başıma kaldın diyerek yüzüme vuruyordu. Ailemle bile geçinemez noktaya gelmiştim. Böyle bir sıkıntılı günümde ne olursa olsun evleneceğim dedim ve Nefise hocama ulaştım. Durumumu anlattım. Sadece kendime denk biriyle evlenmek istediğimi söyledim. Aklımda biri olup olmadığını sordu. Hayır yok dedim. Hocam bana bir büyü yaptı. Az sabret dedi. Çok kısa süre sonra kısmetlerin dolup taşacak ve sen içlerinden sana en uygun olanını seçeceksin dedi. Evet arkadaşlar, yıllarca kapısı çalınmayan benim, bir anda dünürlerim çıkmaya başladı. Bir, iki, üç derken Ahmet''imle karşılaştım. Annesi dünür geldi ve oğluyla tanışmam için çok ısrar etti. Bir kahve içmeyi kabul ettim. Dışarı da görüştük. Benimle aynı yaşta, bir bankada memurluk yapan ve benim gibi hiç evlenmemiş bir insandı. Dış görünüşü, giyimi, tipi ile her şeyiyle bana uygun bir bey efendiydi. Kabul ettim evlenme teklifini. 2 Ay içinde nişan, düğün her şey gerçekleşti. Şuan 5 aylık evli ve 3 aylık hamileyim. Bundan 1 yıl önce biri bana, kısa sürede biriyle tanışacaksın ve evleneceksin deseydi hayatta inanmazdım. Çünkü artık hiç evlenemeyeceğime ve anne olamayacağıma inanıyordum. Bakın işte gerçekleşti. Evli, mutlu ve çocuklu bir kadın olarak, Nefise hocama minnettarım.
   Yılmaz Ak - ÇANKIRI
17-06-2017 - Evlilik Büyüsü
Ah Hocam ah, sizi aradığım ilk gün aklıma geliyor da, nereden nereye kadar yol almışız. Ben sizi büyük bir çıkmazın içinde kaybolduğum bir dönemimde aradım. Aslında diğer arkadaşların yorumlarını okudum, hep büyü bozdurmak için falan ulaşmışlar size. Fakat benim durumum çok farklıydı. Ben doğuştan efsunlanmış gibiydim  Herkesin yolunda giden hayatı, benim bir türlü yolunda gitmiyordu. Dünyaya çok güzel bir çocuk olarak gelmişim. Şuanda kendi çapında yakışıklı, klas bir erkeğim. Ama konu iş hayatı ve aşk hayatı olunca her şey sarpa sarıyor. Herkesin aldığı terfiyi, ben hak ettiğim halde alamıyorum. Herkesin hayran olduğu bir tipim var ama sevdiğim kız bana bakmıyor. Sanki elimi nereye atsam kuruyor. Bu ruh haliyle Nefise hocaya ulaştım. Hoca derdime sende de derman yoksa, ömrümce sürüneceğim sanırım dedim. Hocam gülümsedi az sabırlı ol, kimse dünyaya sürünmek için gelmedi dedi. Sonra benim sorunlarımı incelemeye aldı. Yıldızım çok düşük olduğu için sürekli nazar alıyormuşum ve kısmetim kapanıyormuş. Bana kısmet açma büyüsü yaptı. Heyecanla hayatımda neler değişecek diye beklemeye başladım. Senelerdir beklediğim ve hak ettiğim terfi sonunda verildi. Üzerine peşinde koştuğum ama bir türlü evlenmeye ikna edemediğim kız arkadaşım, evlenmeye ikna oldu. Hayatımda olumsuz ve negatif giden ne varsa, hepsi pozitife döndü. Bunun için size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam. Sayenizde yakında dünya evine de gireceğim inşallah
Medyum Nefise Hoca
E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim