Adana Medyum

Adana Medyumsayfamız, tüm Adanalı hemşerilerimize hizmet etmek için açılmış bulunmaktadır. Adana'dan da artık kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz. Medyum faaliyeti yürüten kişilerin, sadece üç büyük ilimiz olan; Ankara, İstanbul ve İzmir'den ibaret olduğunu düşünmeyin. Artık Türkiye'nin her ilinden kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana Medyumsayfamızdan, www.medyumnefisehoca.com sitemize ulaşabilir ve oradan da Nefise Hocamızı bulabilirsiniz. Türkiye'nin en büyük kadın medyumu olan Nefise hocamız, artık hizmetlerini Türkiye'nin her iline sunmaktadır. Havass ilmi konusunda çok büyük bir bilgiye sahip olan hocamızdan; astroloji, burçlar, metafizik, Havass ilmi gibi pek çok konuda destek alabilirsiniz.

Medyumluk, aslında bir meslekten öte yaşam tarzıdır. Bu mesleği edinen kişiler, her şeyden önce İslam Felsefesini, Kuran-ı Kerimi ve Gök bilimini çok iyi bilmelidirler. Bu saydığım ilim dallarının senteziyle müşterilerine yardımcı olmak zorundadırlar. Bugün maalesef ki her alanda olduğu gibi medyum alanında da işi bilmeyen, yukarıda saydığım ilimlerin hiçbirine sahip olmayan, birçok kişi medyumluk adı altında piyasada insanları dolandırmaktadır. Bu tip insanlara prim vermemelisiniz. Çünkü bu meslek gerçek anlamda ilim, irfan sahibi insanların yapması gereken, en önemli meslek kollarının başında gelmektedir. Bir düşünsenize, sizler bir medyuma gittiğiniz zaman, o kişiye bir şekilde geleceğinizi emanet ediyorsunuz. Bu işten hiçbir şekilde anlamayan bir kişiye geleceğinizi emanet etmek, sizin için büyük bir faciaya neden olacaktır.

Son yıllarda ülkece yaşadığımız olumsuz gelişmeler, insanların ruh halini ve doğal olarak gelecekte ki kader çizgilerini de olumsuz yönde etkilemiştir. Bu olumsuz gidişe bir dur diyip, güzel bir hayat sürebilmek aslında sizin elinizde. Tek yapmanız gereken, hayatınızda ki olumsuzluğu belirlemek ve bu konuda bilgi sahibi, iyi bir medyumla görüşerek, neler yapılabileceğini öğrenmek…

Çoğu insan da şöyle bir söylemle karşılaşırız, benim hiçbir şeyde nasibim yok, kısmetim kapalı vs. vs. Aslında hiç kimse dünyaya nasibi kapalı olarak gelmez. Fakat yaşadığımız hayatın içinde ki bazı negatif etkenler bizi bu tarz durumlara sürükler. Öyle insanlar vardır ki, hangi işe elini atsa o işte başarısız olur ya da o işin batmasına neden olurlar. Bu tarz sorunları sıklıkla yaşıyorsanız, mutlaka ki sizin yıldızınızla alakalı önemli bir probleminiz var demektir. Ya da üzerinizde nazardan kaynaklı korkunç bir negatiflik yüklüdür. Veya bunların hiçbiri yoktur da bir düşmanınız sırf size zarar verebilmek adına size Bağlama büyüsü yaptırmıştır. Bu büyünün etkisiyle de hayatınızda ki her şey olumsuzluklara sürüklenmektedir.

Şu yukarıda saydığımız durumların hiçbirini sizin normal çabalarınızla baş etmeniz mümkün değildir. Çünkü olumsuzluk artık üzerinize yapışmıştır. Bu tarz bir kısmetsizlik durumu ile karşı karşıyaysanız hemen Nefise hocamızla irtibata geçebilirsiniz. Hocamız öncelikle sizden aldığı bilgiler ışığında, bu kısmetsizlik durumunu neden sürekli olarak yaşadığınızın nedenini bulacaktır. Nedenini bulduktan sonra çözüm üretmek hocamız için hiçte zor olmayacaktır. Havass ilminden yararlanarak, size özel yazacağı bir muska ile hayatınızda ki tüm olumsuzlukla olumluya dönecektir. Hayatın girdapları içinde sürüklenip, kaybolmakta… O girdaplardan yara almadan kurtularak, durgun sularda; mutlu ve huzurlu bir ömür sürmekte sizin elinizde. Tek yapmanız gereken, hocamızla görüşmek ve kendinizi tamamen hocamızın ellerine teslim etmek.

Adama Medyumolarak, yukarı da sıraladığımız hizmetlerin hepsine bir telefonla ulaşabilirsiniz. 24 Saat görüşme imkanına sahip olduğunuz medyumumuzla, hiç çekinmeden her sorununuzu konuşabilirsiniz. Ve unutmayın ki her sorununuz için hocamızın şifalı ellerinde bir çözüm sizi beklemektedir.


Adana Medyum

Adana Medyum Yorumlar
   Giz*** Coş*** - ADANA
09-03-2018 - Adana Medyum

Üniversite yıllarımdı, okulumuzda asistanlık yapan bir genci çok sevdim. Kısa sürede tanıştık ve sevgili olduk. O ailesinden uzak, ben ailemden uzak tabi cahillikte var. Birlikte gizlice bir ev tuttuk ve yaşamaya başladık. Sanki hiç evimize dönmeyecekmişiz gibi yaşıyorduk. Üniversite bitti, şans bu ya bende o şehirde iş buldum ve çalışmaya başladım. Ailemin yanına sadece tatillerde gidiyordum. Kim? nasıl haber etti? bilmiyoruz. Birileri cadaloz kaynanama oğlunun bir kızla aynı evde yaşadığını haber vermiş. Oğlunu gece aradı ağzına ne gelirse saydı. O kız asla benim gelinim olamaz bu eve de adımını atamaz dedi. Tufan sevdiğim erkek, anne sen bilirsin dedi. Biz böyle mutluyuz, ben burada nikahımı kıyarım, gelip gelmemek size kalmış dedi ve rest çekti. Senelerimi verdiğim adam, oda bende bu kadar gözü kara birbirimizi seviyoruz. Sonra son bir kez tatilde git ailenle konuş dedim. Tatil de arıyorum telefonlarıma bakmıyor, tatil bitti eve gelmedi. Kafayı yemek üzereyim. Bir gün okulda yakaladım. Tufan sen nerdesin dedim ama sinirden titriyorum. Bana bu iş yürümüyor aileme söz geçiremiyorum, beni unut dedi. O an dünya başıma yıkıldı. Senelerce karı koca gibi yaşadığım adam. Eşim bildiğim, canımı vermeye hazır olduğum kişi, benim zorla yolladığım tatil sonrası benden nefret eden bir adama dönmüştü. İnternetten hoca aramaya başladım. Nefise hocaya ulaştım ve her şeyi anlattım. Aramıza biri ayırmak için kara büyü yapıldığını ve hemen çalışmalara başlayacağını söyledi. Hocamdan Allah razı olsun, birkaç gün o büyü bozulsun ve her şey düzelsin diye çalıştı. Tufan birkaç gün sonra beni aradı. Konuşmak istedi. Bana ne oldu bilmiyorum ama ben sensiz yapamam asla dedi. O büyü bozuldu, Tufan bana döndü ama asla kayınvalidemin yaptığı kötülüğü affedemem. Seneler oldu biz Tufanla evlendik ama kayınvalidem benim evime giremez. İki dünyada da ona hakkımı helal etmiyorum.

   Nur*** Kes*** - ADANA
21-06-2022 - Adana Medyum

Hocamm size ne kadar dua etsem azdır benden nefret etmey başlayan sevgilim bana yeniden sizin sayenizde deliler gibi aşık oldu. Sizden önce bir kaç medyumla çalıştım ama onlar sadece paramı almaktan başka bir şey yapmadılar ama siz gerçekten işinizde başarılı olan birisiniz. Benim için çok değerli biri oldunuz. Sizi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum hocam tekrar Allah sizden razı oslun

   Nur*** - ADANA
27-06-2022 - Adana Medyum

hocam sizden Allah razı olsun eşimi bana tekrar bağladınız. Çok sıkıntılar yaşadım ama sonunda sizin sayenizde eski mutlu günlerime geri döndüm. Kocam beni aldatıyordu benimle ilgilenmiyordu bana kötü davranıyordu ama dediğiniz süre içerisinde bunların hepsi son buldu kesinlikle daha önce çalıştığım medyumların hiç bir şeyden anlamadını sizin sayenizde fark ettim bağlama büyüsü kesinlik işe yarayan bir işlem olduğunu da sizin sayesiniz de anladım teşekkür ederim tekrar

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim