Konya Medyum

Medyumluk, hakkında Kamu arasında malum Noksan bir bilgi vardır. İnsanlar, medyumları yalnızca gökbilimiyle ilgilenen, Astroloji ve burçlardan başka bir şey bilmeyen kişiler olarak nitelendirmekteler. Halbuki medyumluğun, çok geniş bir alanı vardır. Bir medyum; astroloji ve burçlara ne kadar hakimse, özdeş şekilde; metafizik, Kuran-i Kerim ve Havass ilmine de özdeş şekilde Yargıç olmak zorundadır. Çünkü astroloji ve burçlar, kişiye yalnızca dünü, bugünü ve geleceği hakkında tahmini yorumlarda yer alır. Halbuki başka saydığım ilimler, kişinin hayatında ki olumsuzlukları çözme odaklı ilim dallarıdır.


Konya Medyum sayfamızla, Konya de yaşayan vatandaşlarımız için de Hususi medyumluk hizmetleri sunmaktayız. Yukarıda sıraladığım ilim dallarıyla beraber, Türkiye'nin her adına ve hoş Konya'imıza de medyumluk hizmeti sunmaktayız. Türkiye'nin en büyük sitesi ve medyumluk alanında ki en büyük ismiyle tanışmak için www. medyumnefisehoca.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Burada yazılı olan telefon numaramızı arayarak, Nefise hocamızla tanışabilir ve onun ilminden sizlerde faydalanabilirsiniz. Gene yukarı da sıraladığım ilim dallarının hepsine Yargıç, kadın Medyum alanında en büyük isimle sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Benim medyumla ne işim olur diye düşünmeyin. Çünkü herkesin hayatında olumsuzluklar mutlaka ki olur. Bu olumsuzlukları çözmeye çoğu vakit sizin gücünüz yetmeye bilir. Yıldız nameniz de bu olumsuzlukları sebep yaşadığınızı derinlemesine irdeleyen hocamız, sorunun kaynağına indikten sonra, sana analiz eder üretecektir. Hiçbir Mesele yoktur ki kaynağına inilmeden çözümlenmesin. Önemli olan sorunun kaynağına inebilecek ilme haiz kişilerle yola sürek etmektir.

Ben Konya da yaşıyorum, hocamıza nasıl ulaşacağız kaygısı yaşamanıza lazım yok. Sitemiz üzerinden sana Hususi olarak açtığımız Konya Medyum sayfasıyla hocamıza rahatlıkla ulaşabilir ve bütün sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Bugün Konya ilimizin Derhal her ilçesinden, arayan ve hocamızın ilminden faydalanan müşterilerimiz bulunmaktadır.


Hocamıza en çok gelen afsun isteklerinin başında; ikna etme büyüsü, Arka getirme büyüsü, bağlama büyüsü gibi sayısız afsun çeşidi bulunmaktadır. Mutlaka ki sizinde yaşadığınız yaşam içerisinde buna benzer sorunlarınız olmuştur. Örneğin; siz hiç sevmediniz mi? fazla sevdiğiniz şahıs tarafından red edilmediniz mi? Bunu yaşayan insanlar her vakit faydalı ve hayata küskün insanlardır. şayet ki sevginiz kalbinize kazınmışsa, onu söküp atamazsınız. Böyle bir vaziyeti yaşıyorsanız, bunun Biricik çözümü vardır, iyi bir medyumdan destek alarak, sevdiğiniz insanla aranıza giren olumsuzlukları ortadan kaldırmaktır. Bunu Biricik başınıza başaramıyorsunuz, medyum yardımıyla yapabilirsiniz. Veyahut ömür boyu içinizde ki sevginin acısını çekerek, yaşamayı seçenek edersiniz. Mutlu olmak varken, Keder çekmek niçin?


Nihayet yıllarda insanların yaşadığı parasal olanaksızlıklar ve içtimai baskılar sonucunda oluşan büyük bir evlilik meselesi bulunmaktadır. Her genç evliliği arzularken, Amel tam evlilik noktasına geldiği anda çiftlerden bir tanesi korkularına Mağlup düşerek evlilikten kaçabilmektedir. Bu harbi manada, çiftlerden diğerini çok üzen bir olaydır. Düşünebiliyor musunuz, bir ilişkiye senelerce emek harcıyorsunuz ve tam evlenme noktasında, sevdiğiniz insan evlilikten kaçıyor. gerçekte evlilikten kaçmasının nedeni sizi sevmemesi değil, yalnızca evlilik üzerine olan korkuları. Siz ona ne kadarda evliliğin korkulacak bir şey olmadığını anlatmaya çalışsanız da, o bir kere o korkuyu içine yerleştirmiştir. Böyle bir vaziyette yapacak Biricik bir şey kalıyor. Nefise hocamız gibi Havass ilmine Yargıç bir hocayla, evlilik büyüsü yaptırmak. Bu afsun netlikle zararsız bir büyüdür. afsun yapılan şahıs evlilikten artık korkmayacak ve arada ki olumsuzlukları görmezden gelecektir. Konya medyum sayfamızdan da bu konular hakkında Ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

konya medyum
E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim