En İyi Medyum

Medyum nedir? Halk arasında medyumluk, sadece fal bakmak olarak algılansa da, önemli bir meslek grubu ve bilim dalı olduğu gerçeğini değiştiremez. Mutlaka ki bu meslek grubu içinde ilimden, irfandan anlamayan, sadece kendi çıkarları doğrultusunda bu işi yapan kişiler bulunmaktadır. Fakat bu kişilerin varlığı, önem derecesi çok yüksek olan bir bilim dalına gölge düşüremez. Medyumluk; yaşadığımız evrenle, boyut ötesi olan eterik evren arasında bağlantı kurabilmektir. Bunu her fani yapamaz. Sadece bu konuda özel bir eğitim almış, aynı zamanda da Allah tarafından özel yeteneklerle ve hislerle ödüllendirilmiş kişiler başarabilir. Eterik dünyadan aldığı bilgileri, insanların yararına kullanan ve geleceğe dair haberler veren kişilerdir.

Türkiyenin en iyi medyumu kimdir?Bu sorunun cevabı şunun için önemlidir; fal bakan insanlarla, gerçekten bu işi ilim dalı olarak gören insanları ayırmak için çok önemlidir.Ünlü Medyum, Nefise Hoca şuan alanında Türkiye de görev yapan medyumların duayenidir. Aynı zamanda Havass ilmi ve Metafizik uzmanı olan Nefise Hocamıza sitemiz üzerinden, istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Şimdi sizlere Havass ilmi hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Bu sayede sizlerde Nefise Hocamızın, bu alanda ki bilgi ve öngörülerinden çok daha emin şekilde yaklaşabilirsiniz.

Havass İlmi nedir? İnsanların hayatını kolaylaştırmak, sorunlarını çözmek için Allah (c.c.)' nün yaratmış olduğu alemlerden, maddi ve manevi olarak yarar sağlama ve çözüm üretme bilimine verilen isimdir. Her ne kadar tek bir bilim dalı gibi gözükse de kendi içinde maddi ve manevi olmak üzere iki ayrı kolu bulunmaktadır.

Havass İlminin Manevi Bilim Dalları

* Ebced İlmi,

* Cifr İlmi,

* Esma-ül Hüsna İlmi.

Havass İlminin Maddi Bilim Dalları

* İnsan ve Anatomisi,

* Matematik bilgisi,

* Fizik ve Astronomi ( Burçlar ve Fallar ) Bilimi,

* Doğa bilimi ve kimya ilmi.

Havass bilimine vakıf olan bir medyum, yukarıda sıraladığımız maddi ve manevi ilimlerin hepsine sahip olması gerekir. Bunların hepsi içinde ayrı ayrı eğitim almak zorundadır. Bundan dolayıdır ki Havass ilmine sahip olmayan bir medyumun size vereceği bilgiler asla gerçeği yansıtmayacaktır. Geleceği dair bilgi almak, hayatınızda ki sorunların çözülmesi için yardım almak istediğiniz bir kişinin öncelikle Havass ilmine ne kadar hakim olduğunu çok iyi araştırmanız gerekmektedir.

Havass İlminin yanında bir medyum aynı zaman da Metafizik konusunda da kendini çok iyi şekilde yetiştirmiş olması gerekmektedir. Aslen bir felsefe terimi olan Metafizik; varlığın ilk ilkelerini ve nedenlerini konu alan en temel disiplindir. Görünen arkasında ki gerçekleri araştırır ve görünene değil, arkasında ki temel nedenlere inerek, gerçeğe ulaşma yolunu izler.

Yukarıda sıraladığımız bilim ve ilim dallarının her biri çok önemli eğitimlerden sonra kazanılan ve tamamen bilimin kabul ettiği ilkeler doğrultusunda insanları aydınlatan irfanlardır. İşte tam bu noktada konumuzun da başında da bahsettiğimiz,Türkiyenin en büyük medyumu kimdir? Sorusunun önemi anlaşılmaktadır. Türkiye'nin her yerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve her konuda destek alabileceğiniz Nefise hocamız, yukarıda sıraladığımız ilim dallarının hepsine hakim, alanında en büyük ve tek isimdir. www.medyumnefisehoca.com Nefise hocamızın, resmi internet sitesidir. Bu site üzerinden kendisine ulaşabileceğiniz gibi bu konular hakkında ki öngörülerini de okuyabilirsiniz. Ülkemizi yakın tarihte neler bekliyor? Medyum kimdir ve nelere cevap verebilir gibi pek çok bilgiyi resmi sitesi üzerinden araştırabilirsiniz. Unutmayın ki medyumluk para kazanma aracı değil, ilim - irfan dalıdır…


En İyi Medyum

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim