Evlenme Muskası


Evlenme muskası nedir diye merak eden bir çok insan internet ortamında evlenme muskası nedir, Evlenme Muskası Ne işe Yarar, Evlenme Muskası Tutar mı? diye bir çok arama yapmaktadırlar. Bunun nedeni ise Evlenme Muskası hakkında net bir bilgiye sahip olmamalarının yanı sıra bu gibi işlemlerin nasıl yapıldığını öğrenmek istemeleridir. Bir çok sitede evlenme muskası nasıl yapılır konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise, bu gibi muskaların havas ilimlerinden anlayan ve aynı zamanda vefk işlemlerinden anlayan kişiler tarafından yapılması gerektiği hakkında bilgi vermemeleridir. 


Unutmayınız ki, bu gibi işlemleri uzman olan medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bir çok insan evinde evlenme muskası yapacağını düşünerek okuduğu veya tarif edildiği şekilde bu muskayı hazırlamak ister, yapmış olduğu işlemler sonucunda başarı elde etme şansları oldukça düşüktür. 


Bunun nedeni ise havas ilimlerinden anlamaması ve aynı zamanda vefk işlemlerinin yanı muska işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda bilgi ve tecrübesi olmadığından kaynaklıdır. Zaten bu gibi işlemler kesinlikle bireysel olarak yapılmamalıdır. Evlenmek istediğiniz insanı evliliğe ikna etmek yerine bu kişiyi sizden daha fazla uzaklaşmasına sebep olabilirsiniz. Bu nedenle bir uzmanla çalışmanız sizler için daha iyi olacaktır. 


Evlenme Muskası Yapan Medyum Hoca


Evlenme Muskası yapan medyum hoca oldukça azdır bunun nedeni ise bir çok medyum kendilerini genel olarak büyü yöntemleri üzerinde geliştirmiş ve sadece bir kaç işlem yapan kişilerdir. Bu nedenle bir çok medyum evlenme muskası konusunda net bir bilgiye sahip olmaya bilir. Medyum Nefise hocamız evlenme muskası sayesinde bir çok birlikteliğin mutlu bir son ile yani evlilikle taçlanmasına vesile olmuş uzman bir medyumdur. Yapmış olduğu işlemlerde %100 başarılar elde etmesinin yanı sıra yaklaşımları yapmış olduğu işlemlerde oldukça ciddi ve samimi yaklaşımlar içinde olması en çok tercih edilen medyumlar arasında yer almasına vesile olmuştur. 


Evlilik arifesinde sorunlarla karşı karşıya gelenler, Sevgilisi ile evlenme planları kurarken bir anda her şeyin tersine döndüğüne görenler, ailelerin ve çevre etkenleri yüzünden bir türlü evlilik konusuna girmeyen kişiler evlilik muskası ile bu sorunlardan kısa zamanda kurtula bilirler ve hayal etikleri evliliğe sahip olabilirler. 


Medyum Nefise Hoca Evlenme Muskası

Hocamız sorunlarınıza çareler olmak adına tüm ilmini sizlerin mutlu olması için kullanan ve kesin bir şekilde işlemlerinizi yerine getiren hatırı sayılır medyumlar arasındadır. Hocamızı çekemeyen bir çok kişi sözde kendisine işlem yaptırdığını iddia ederek bir çok sahte yorum sitelerinde onu karalamak istemektedir. Bunun nedeni ise art niyetle kendisine evlenme muskası yaptırmak isteyen kişilerin işlemlerini ret etmesinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden bu gibi yorumlara itibar etmemek kesinlikle sizin elinizdedir. 


Hocamız bir çok konu üzerinde kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden nadide insanlar  arasında yer almaktadır. Sorunlarınız için bizlere web sitemiz üzerinden www.medyumnefisehoca.com adresin ulaşabilirsiniz. 


Evlenme Muskası

Evlenme Muskası Yorumlar
   Gam*** - KAYSERİ
16-12-2016 - Evlenme Muskası

Bu aileler her yerde aynımı acaba? İnanın çok merak ediyorum. Neden evlatlarının mutluluğunu yaşamak yerine, o mutluluğa çomak sokmaya çalışırlar. Ne yazık ki belki hepsi öyle değildir ama benim eşimin ailesi o şekildeydi. Tam 6 sene birini sevdim. Benim ailemde, onun ailesi de bizleri çok iyi biliyorlardı. 6 Yıl boyunca gelip istemediler, evlenemeyelim diye. Sonra eşimin baskılarına dayanamayıp istediler ama istemeden tutunda, nişana, düğüne kadar her şeyde burnumdan getirdiler. Özellikle kayınvalidem. Diğer eltilerimin yanında bana istenmeyen, aileye zorla giren gelin muammelesi yapıyordu ve her defasında küçük düşürüyordu. Eşime durumu anlattığım zaman, susma cevabını ver diyordu. Nereye kadar cevap verebilirsin ki karşında ki eşinin annesi. Bir dili vardı, yılandan, akrepten daha beter. Bir gün ağzından güzel söz duymadım. Çıldırma noktasına geldim. İlk 2 yıl bir şekilde idare ettik, sonra eşimin işleri ters gidince onların aile apartmanına taşınmak zorunda kaldık. Kapıyı her açtığımda kayınvalidemle burun buruna geliyorduk ve laf sokmak için hazırda bekliyordu. Evlerinde kaldığımız için artık eşimde ses çıkartamıyordu. Yataktan uyandığım her gün artık benim için işkenceydi. Çoğu zaman uyanmak ve karşı karşıya gelmek bile istemiyordum. Bir gün apartmandan yabancı bir komşum, kızım sen bunu neden çekiyorsun, senin çektiğin gavura yazık dedi. O an kafamda bir şeyler yandı. El bile düştüğüm durumu görüp, halime acıyordu. Allah''ım ben ne hallere düştüm dedim. Bir medyum bulmak için internete girdim. Kadın medyumlar yazar yazmaz Nefise hocam çıktı karşıma. Yaşadıklarımı göz yaşları içinde bir bir anlattım. Hocam beni bu ızdıraptan kurtar yoksa canıma kıymayı düşünüyorum dedim. Hoca, kızım sakinleş, her şeyin bir ilacı var dedi. Kayın valideme beni sevmesi için bir büyü yaptı. Biraz sakince evinde bekle ve olanları bana ara haber ver dedi. Aradan birkaç gün geçti. Bir sabah uyandım, kapı çalıyor. Açtım, karşımda kayınvalidem. Hoş geldin anne dedim. Hoş buldum kızım, bir kahve yap içelim dedi. Şokları yaşadım, ilk defa bana gelin, şu, bu dememişti ve kızım demişti. Kahvemizi yaptım, karşılıklı içtik. Bana diğer gelinlerden bahsetti. Onu çok üzdüklerinden ama benim onu şimdiye kadar hiç üzmediğimden bahsediyordu. Allah''ım bu rüya olmalı dedim. En çok nefret ettiği ben, bir numaralı gelini olmuştum. O günden sonrada bir daha beni kıracak asla ne kelime etti, nede imada bulundu. Bu sevgiyi kayınvalidemin kalbine siz koydunuz hocam. Sizinde ne muradınız varsa gerçek olur inşallah.

   Ahm*** - ADIYAMAN
12-05-2022 - Evlenme Muskası

Param yoktu diye hayatımdan nefret etmeye başlamıştım. Hocamızla tanışmasaydım, parasızlık belasının hayatımı sarmasına mecbur kalacaktım. Ahmet ben, 35 yaşındayım ve annemin dediğine göre “Bir baltaya sap” olamayanlardanım. Hocamı tanıyana kadar tabi, onu tanıdıktan ve ondan bana kısmet açma büyüsü yapmasını istediğimden beri işlerin rengi değişti. Çok param oldu, iş yapar oldum, nasipler adeta beni kovalıyor gibiydi ve her şey hocamızın ilmi sayesinde oldu. Hocam bana bunun olabileceğini söylediğinde, inanamamıştım nedense. Bir korku vardı yüreğimde, cesaretsizdim. Ama denilenleri tamamıyla uyguladım. Yaptıklarımın ardından 3 gün geçtiğinde her şey farklı olmaya başlamıştı. Birkaç yer CV göndermediğim halde karşıma çıkar oldu, inanabiliyor musunuz? Aklım başımdan gidecekti. O gün hocamı arayıp ağlayarak teşekkürlerimi ilettiğimi hatırlıyorum. Sonra çalışmaya başladım bir iş yerinde. Ancak işlem bir süre daha sürmek zorunda kalacaktı. Bunun sebebi büyüyü garantiye almakmış, hocam söyledi. O arada birçok fırsatla karşılaşıyordum. Çalışırken ek ödemeler, ikramiyeler alıyordum. Tatillerimde bile iş teklifleri alıyordum. Hocamın yaptığı kısmet açma büyüsü o kadar güçlüydü ki sık sık yerde paralar görüyordum. Çevremdeki insanlar artık bana bir parazitmişim gibi bakmıyorlardı. Hocam Allah senden kat kat razı olsun, yarattığı tüm güzel nimetler hatırına sana hep güzelliklerini göstersin. Sayende benim yüzüm güldü, hayata bakışım düzeldi ve işlerim büyük bir hızla yoluna girdi. Umarım diğer din kardeşlerim de bu nimetlerinden yararlanır.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim