İstanbul Medyum

İstanbul medyum ile 24 saat iletişim kurarak, Nefise hocamızdan yardım alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine hizmet veren hocamız, İstanbul içinde özel bir hizmet sunmaktadır. Hayatınızda bir şeyler yolunda gitmiyor mu? Sizi mutsuz eden, hayatınızda karabasanlara neden olan, kötü süreçlerden mi geçiyorsunuz? Hemen sitemiz üzerinden hocamıza ulaşıp, ne tür bir önlem alabiliriz sorusunun yanıtlarını alıyorsunuz.

Yaşadığımız dünyada, her zaman hayalini kurduğumuz hayatı yaşayamaya biliyoruz. Hele hele ki ilişkiler boyutunda yaşanan ayrılıklar, insanın üzerine karabasan gibi çöker ve hayatını zindana çevirir. Belki okuyunca şimdi size garip gelecek ama buda dünyamızın bir realitesi; çoğu insan sevdiğine kavuşamadığı için intihar eder. Gazetelerin ikinci sayfa haberlerini açın ve okuyun. Sevdiğine kavuşamadığı için intihar eden veya sevdiği insana zarar veren insanların haberleri ile doludur. Bu noktaya varmadan, önlemler alıp, çözümler üretmek için bir medyuma başvurabilirsiniz. İstanbul da yaşıyorsanız, Nefise hocamızın sizin için hazırlayacağı büyü ya da muska kısa sürede elinize geçecektir ve normal hayatınıza dönme şansı yakalayacaksınız.

Bu tarz büyü ve muskaları sadece aşk olayları için düşünmeyin. Örneğin; bir iş yerinde çalışıyorsunuzdur. Fakat bir türlü terfi alamıyorsunuzdur. Arkadaşlarınız sizden sonra işe başladığı halde sizden çok hızlı bir şekilde ilerlemekte ve terfilerini almaktadır. Bu sizin başarısız bir insan olduğunuzu göstermez. Halk tabiri ile sizin yıldızınızın düşük olduğunun bir göstergesidir. Böyle bir durumda yapabileceğiniz en sağlıklı yöntem, iyi bir medyumdan destek alarak, yıldızının yükselmesini sağlamaktır.

İstanbul Medyumhattında, hocamıza en çok sorulan soruların başında, kariyerle alakalı sorunlar gelmektedir. Malumunuz ki İstanbul bir ekonomi şehri. Ekmek aslanın ağzında değil, artık midesinde. Böyle bir şehirde tutunmakta, başarılı olmakta oldukça zordur. Bu başarıyı yakalamak için sayısız insan hocamıza ulaşmış ve değişik muskalar yaptırmıştır. Başarısız giden iş hayatında, bir anda yıldızınızın parlamasını ve ekonomik sorunlarının çözülmesini kim istemez ki? Tabi ki herkes ister. Bu noktada kendi çabanızla bir şeyleri başaramıyorsanız, medyum desteğiyle başarma yolunu izlemelisiniz. Yoksa ömür boyu, ne uzar, nede kısalırsınız. Olduğunuz yerde saymak zorunda kalırsınız.

Yine İstanbul'dan arayan vatandaşlarımızın en çok yaptırdığı büyülerden bir tanesi de, İkna büyüsüdür. Birçok konuda insanları ikna noktasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıyı aşamadığınız taktirde bir hocadan destek alabilirsiniz. Evlenmek istediğiniz kızı aileniz kabul etmiyor mu? Böyle bir durumda mutlaka ailenizin hayır demesinin önemli sebepleri vardır. Fakat sizde birbirinizi seviyorsunuz ve ayrılmak istemiyorsun. Böyle bir durumu Allah kimseye yaşatmasın ama günümüzde pek çok insanın başına gelen toplum baskısına en güzel örnektir. Ailenizi ikna etmek için ne yaparsanız yapın, başarılı olamazsın. Fakat iyi bir medyumun yapacağı ikna büyüsü, arada ki tüm olumsuzlukların yok olmasını sağlayacaktır. Her şekilde olaya negatif bakan aileniz bir anda fikrini değiştirecek ve olumlu bakmaya başlayacaktır.

Bu tarz büyüler çok masumane yapılan, kesinlikle yapılan kişilere zararı olmayan büyürlerdir. Hatta bu büyüler yapılan haneye huzur ve mutluluk getirir. Bu ve bunun gibi çok sayıda büyü çeşidi vardır. Siz sadece neye ihtiyacınız olduğuna karar verin. İçinizde kötülük barındırmayın ve temiz niyetinizle hocamıza ulaşın. Size % 100 olumlu sonuç doğuracak tılsımların hepsini hocamız size hazırlayabilecek bilgi ve eğitime sahiptir. Havass ilmi ve Metafizikten aldığı güçle size her konuda yardımcı olacaktır.İstanbul Medyumolarak sitemize gelerek, hocamıza ulaşabilir ve telefonla istediğiniz her soruyu yöneltebilirsiniz.


İstanbul Medyum

İstanbul Medyum Yorumlar
   Mer*** Kor*** - İSTANBUL
20-04-2018 - İstanbul Medyum

Nefise Hocama nasıl teşekkür etsem azdır. Sevdiğim kadını 2 gün içinde bana getirdi. Benim umutlarım tükenmişken bana çare oldu. Yıllarca sevdiğim kadın asla beni terk etmez derken sebepsiz yere benden ayrıldı.Onsuz asla yapamazdım arıyordum açmıyordu. Yüzünü görmüyordum. İnternette tüm medyumları gezdim hepsi yalanla beni kandırdı. En son Nefise hocamın sitesini inceleyip hocamı araştırdım ve arayıp randevu aldım.Bütün işlemimi Nefise Hocama devir ettim. Hocam işlemlere başladı ve başladığının gecesinde sevdiğim kadın bana mesaj attı. Beni hiç bırakmayacağını ve evlenmek istediğini söyledi.

   Duy*** Göz*** - İSTANBUL
28-10-2015 - İstanbul Medyum

Nefise hocam, mutluluk mimarım! Hayatımın değişmesinde ki yegane kişi. Hocam beni mutlaka hatırlayacaksınız, sizi günde 5 defa rahatsız eden İstanbullu aşık deli kız  Sevgilimle 2 yıl inişli çıkışlı bir aşk yaşadık. Ne yalan söyleyeyim, ilişkimiz süresince benim gözümde çokta bulunmaz biri değildi. Ne evlilik planım vardı, nede onunla bir gelecek. Fakat ne zaman ki o beni terk etti. Allah''ım dünya başıma yıkıldı. Meğer ben onunla nefes alıp, onunla yaşıyor muşum. Onun başka biriyle olması fikri bile beni delirtiyordu. Oysa o sadece benim ilgisizliğimden şikayetçi olduğu için benden ayrılmıştı. Bir dönse onu ilgi manyağı yapacaktım ama o kafasında beni tamamen bitirmişti. Gururumdan gidip beni affet de diyemiyordum. İçim içimi kemiriyordu. En son çare sevgilimi geri döndürmek için Nefise hocamıza ulaştım. Hocamı öyle çok aradım bunalttım ki, bir daha ararsan senden tamamen soğuturum dedi  Ah Hocam ah çok kahrımı çektiniz. Hakkınızı helal edin. Neyse… Hoca, kızım ha diyince büyü etkisini göstermez. 1 - 2 hafta beklemen lazım dedi. O 2 hafta geçer mi? Geçmiyor, inanın. Ama öyle çok Nefise hocaya inanıyordum ki biliyordum 2 haftanın sonunda sevdiğim erkek bana geri dönecekti. Gerçekten de hocamın söylediği gibi oldu. Bir bahaneyle beni aradı. Bende birkaç bir şeyin kalmış, gel onları vereyim dedi. Bir an öyle korktum ki ben geri dönsün derken, o bana gel eşyalarını veriyim diyor. Yine de moralimi bozmadım. Vardır bunda da bir hayır dedim ve gittim. Eve girer, girmez her tarafın gül bahçesine döndüğünü gördüm. Evi çiçeklerle süslemiş ve güllerin üzerlerine benim ismimin yazılı olduğu kalpler koymuş. Normalde olsa naz yapardım ama onu kaybetme korkusu öyle bir içimi acıtmıştı ki, hemen yelkenlerimi indirdim. Bende seni çok seviyorum ve çok özledim dedim. Yeniden ilişkimize kaldığımız yerden başladık. Eskisinden çok daha büyük bir aşkla birbirimize bağlandık. Hepsi sizin sayenizde Sayın Hocam 

   Sib*** Dal*** - İSTANBUL
24-06-2017 - İstanbul Medyum

Canım annem ve babam… Bize hep çok güzel bir hayat sundular. Öyle mutluydular ki onların mutluluğuyla, bizde mutlu bir çocukluk geçirdik. Üniversite sınavımın olduğu sene, her ikisi de kendilerini eve hapis ettiler. Kızımız güzel bir yer kazansın diye. Çok şükür yüzlerini yere düşürmedim ve Ankara hukuk fakültesini kazandım. İster istemez, yollarımız ayrıldı ben Ankara yolunu tutarken, mutlu ailemi de İstanbul da bıraktım. İlk birkaç ay, hafta sonları dahi İstanbul''la gidemedim. Dersler öyle yoğundu ki kafamı kaşımaya zamanım olmuyordu. Tabi ailemi de ister istemez ihmal ettim ve yeterince arayıp soramadım. Bir gün annemin sesinin telefonda titrediğini fark ettim. Anne sen ağlıyor musun dedim. Yok kızım niye ağlıyım dedi. Babamı istedim. Baban yok dedi. Gece 12 ve babam yok. Bu olması mümkün olmayan bir şeydi. O hafta vizelerim bitmişti. Atladım otobüse ve soluğu, İstanbul da aldım. Anneciğim, resmen sararmış, solmuştu. Ne oldu sana böyle anne dedim. Hıçkırarak ağlamaya başladı. Anneciğim baban benden nefret ediyor. 2 Gün önce evi terk etti dedi. Bu şaka olmalıydı. Babam annem için ölürdü. Bu nasıl bir kabustu. Şuan nerede dedim. Bilmiyorum ama sanırım bir başka kadının evinde kalıyor dedi. Beynimden vurulmuşa döndüm. Cepten hemen babamı aradım. Babacığım nerdesin dedim. Evden çıktım, çarşıdayım kızım dedi. Bana yalan söylüyordu. Baba ben İstanbul''a geldim ve seni evde bulamadım diyince ne diyeceğini şaşırdı ve bocalamaya başladı. Baba bana bir yer söyle görüşelim dedim. Eve gelmek istemiyordu. Mahallemizde sakin bir pastanede buluştuk. Baba sen ne yapıyorsun dedim. Annemden vazgeçmek bu kadar kolay mı dedim. Babam boş gözlerle bana bakıyordu ve sadece ağlıyordu. Yalvardım onu aldım ve zorla babaannemlere götürdüm. Eve gelmiyorsan orada kal. Lütfen başka bir yere gitme dedim. Babam sanki robotlaşmıştı, kendinde değildi. Anneme evine gelmek için can atıyordu ama bir şey ona mani oluyordu. Babaannem kızım bir hoca bulun, babanın hali hal değil dedi. İnternete girdim ve Nefise hocaya ulaştım. Olanları babamın ve annemin normalde birbirlerini ne kadar sevdiklerini hepsini anlattım. Hocam bize bir çıkar yol bul dedim. Yalvardım Nefise hocaya. Sınavlarım başlayacaktı ve annemi, babamı bu durumda yalnız bırakmam imkansızdı. Bunun üzerine Hocam çalışmaya başladı. Baban yarın sabah eve geri dönecek dedi. İnanamadım, bu kadar çabuk mu? Evet bu kadar çabuk. Ama sizin de yapmanız gereken şeyler var. Şunları şunları yapın dedi. Seve seve dedim ve hepsini yaptık. Sabah gerçekten kapının zili çaldı ve babam gelmişti. Annemle, babamın barışması tabi ki biraz zaman aldı. Annem gönül kırıklığıyla babama bir süre daha tavır yaptı. Haklıydı da. Şükür ki şuan her şey yolunda.

   Mel*** Taş*** - İSTANBUL
09-12-2017 - İstanbul Medyum

İnsan evlenirken çok büyük hayallerle, beyaz gelinliği giyer. Ama bazen hayat hiç ummadığınız olayları karşınıza çıkartır ve beyaz gelinliğiniz kefeniniz olur. Tıpkı benim evliliğimde olduğu gibi… Almanya da doğmuş, büyümüş Avrupa kültürüyle yetişmiş bir genç kızken, Türkiye den bir yakınımızın beni oğluna istediğini öğrendim. Babamlar aileyi tanıyordu ve bir kez olsun oturup konuşmamı istiyorlardı. Kabul ettim. Türkiye''ye ilk izne geldiğimizde, çocukla ve ailesiyle tanıştık. Çok sıcak, samimi ve candan insanlardı. Evleneceğim kişide son derece yakışıklı ve kibardı. Birkaç görüşmeden sonra gönlüm ısındı ve evliliği kabul ettim. Aileler yıldırım nikahıyla bizi evlendirdi. Almanya da ailemi bıraktım ve İstanbul da eşimin ailesine yakın bir semtte oturmaya başladık. Evlendiğim gece hayatımın en büyük hatasını yaptığımı anladım ama iş işten geçmişti. Yatak odamızda, ilk gecemizde, sürekli olarak biriyle mesajlaşıyordu. Kiminle yazışıyorsun dediğim zaman da sanane, sakın ola benim özelime karışmaya kalkma gibi rencide edici sözler sarf ediyordu. İlk gece başlayan aldatma macerası, senelerce sürdü. Ta ki Nefise hocamı bulup, ona tüm yaşadıklarımı anlatana kadar. Hocamın eşime yaptığı sadakat büyüsü sayesinde, eşim yıllar sonra evine, yuvasına geri döndü. Gözü şimdilerde benden başkasını görmüyor. 8 Aylık hamileyim, yakında küçük oğlumuz dünyaya gelecek. Bu mutluluk için Nefise hocama minnettarım.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim