Eşini Geri Getirme Büyüsü

Eşini Geri Getirme Büyüsü

 Eşler arasında ortaya çıkan anlaşmazlık ve tartışmalar sonucunda eşler arasında huzursuzluk meydana gelir. Bir müddet sonra bu duruma dayanamayan eşlerin biri evi terk edebilir ve ayrılma kararı verebilir. Bu olumsuz durumla karşılaşmak istemeyen kişiler Allah'a dua ederek sığınmalıdır. Edilen dua samimi ve içten olması halinde dualarınız kabul olur ve bırakıp gitmek isteyen kişi geriye sevgiyle ve aşkla size geri döner. Eşinin geri dönme süresini en aza indirmek isteyen kişiler işinde uzmanlık kazanmış medyumlar ile iletişime geçerek geri getirme büyüsü yaptırır. Medyumlar tarafından kişiye özel vefk yazılır ve okunması gereken dualar okunur. Lütfen bir konuda dikkatli olun büyüler medyumlar tarafından yapılmalıdır, Bireysel olarak yapılacak olan büyülerde bir takım sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir.

 

Büyünün Amacı

 

Eşini geri getirmek için büyüye başvuru yapan kişiler eşinin ilgisini ve sevgisini kazanmak, eğer eşi gitmiş ise geri dönmesini sağlamak amacıyla başvurur. Mutluluğun ve huzurun yeniden var olması kişiler arasında sevgi bağı kurulması niyeti ile başvuru yapan kişiler için çeşitli geri getirme büyüleri bulunur. Bu büyülerin arasında en etkili ve bilindik olan vefk ile yapılan işlemdir. Dualar eşliğinde hazırlanan muska ile eşini geri getiren kişiler mutluluğuna yeniden kavuşur. Yapılacak olan muskaları yeterli bilgi ve donanıma sahip olan medyumlara yaptırılması gerekir. Eşler arasında yapılan bu büyüyü kocası karısına ve karısı kocasına yaptırılabilir.

 

Büyü Ne Zaman Yapılmalı?

 

Doğru işlemler ile yapılan vefk ve büyüler ile istenilen sonuca ulaşmak kısa sürede gerçekleşir. Yapılan işlemlerin eksik ya da yanlış olması ise istenilen sonuca ulaşmayı engeller. Eşi eve getirme büyüsünde etkili olan zaman Hicri takvim aylarıdır. Hicri takvimin herhangi bir ayının ilk iki haftasında denk gelen cuma günü yapılması ve okunması gerekir. Yapılan işlemler sonrasında istenilen sonuca ulaşılır ve kalıcı etkisi devam eder.

 

Eşi geri getirme büyüsü için okunan dualar ve vefkler ile eşiniz kısa süre içinde sizi düşünmeye ve rüyalarında sık sık sizi görmeye başlayacaktır. Yapılan işlemler eşinizin bilinç altına işlenir. Tesir eden işlemlerin devamı ile eşiniz size her geçen gün daha fazla bağlanacaktır. Bu duruma daha fazla dayanamayan eş kısa süre içinde size geri dönmeye başlayacaktır.

 

 

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim